Robern TF73UDO-8D5 Features:
Made in America
Robern TF73UDO-8D5 Specifications:
Vanity Top Width: 73″ (left edge to right edge)
Vanity Top Height: 5″ (top to bottom)
Vanity Top Depth: 22″ (front edge to back edge)
Basin Depth: 5″ (bottom of basin to rim)
Additional Robern Links
Browse all Robern Products
Robern Vanity Tops Collection
Specifications
| Height | 5 in. |
| Width | 73 in. |
| Product Weight | 180 lbs. |
| Depth | 22 in. |
| Nominal Width | 73 in. |
| Backplate Depth | 5 in. |
| Vanity Top Thickness | 0.75 in. |
| Vanity Top Width | 73 in. |