TRT120-1.5×04 – TempZone 120V 0.8A 1.5 Foot x 4 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×06 – TempZone 120V 1.2A 1.5 Foot x 6 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×12 – TempZone 120V 2.3A 1.5 Foot x 12 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×15 – TempZone 120V 2.9A 1.5 Foot x 15 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×18 – TempZone 120V 3.4A 1.5 Foot x 18 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×21 – TempZone 120V 4.0A 1.5 Foot x 21 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×27 – TempZone 120V 5.1A 1.5 Foot x 27 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×30 – TempZone 120V 5.7A 1.5 Foot x 30 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×33 – TempZone 120V 6.2A 1.5 Foot x 33 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×38 – TempZone 120V 7.2A 1.5 Foot x 38 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×43 – TempZone 120V 8.1A 1.5 Foot x 43 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×48 – TempZone 120V 9.0A 1.5 Foot x 48 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×52 – TempZone 120V 9.8A 1.5 Foot x 52 Foot Flex Roll
TRT120-1.5×70 – TempZone 120V 13.2A 1.5 Foot x 70 Foot Flex Roll
Additional WarmlyYours Links
Browse all WarmlyYours Products
WarmlyYours TempZone Flex Roll Collection
Specifications
| Width | 18 in. |
| Length | 288 in. |
| Product Weight | 3.6 lbs. |
| Thickness | 0.125 in. |
| Cold Lead Length | 180 in. |