TRT240-1.5×08 – TempZone 240V 0.8A 1.5 Foot x 8 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×14 – TempZone 240V 1.4A 1.5 Foot x 14 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×17 – TempZone 240V 1.6A 1.5 Foot x 17 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×22 – TempZone 240V 2.1A 1.5 Foot x 22 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×29 – TempZone 240V 2.8A 1.5 Foot x 29 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×36 – TempZone 240V 3.4A 1.5 Foot x 36 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×42 – TempZone 240V 4.0A 1.5 Foot x 42 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×54 – TempZone 240V 5.1A 1.5 Foot x 54 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×66 – TempZone 240V 6.2A 1.5 Foot x 66 Foot Flex Roll
TRT240-1.5×76 – TempZone 240V 7.2A 1.5 Foot x 76 Foot Flex Roll
TRT240-3.0×43 – TempZone 240V 8.1A 3 Foot x 43 Foot Flex Roll
TRT240-3.0×48 – TempZone 240V 9.0A 3 Foot x 48 Foot Flex Roll
TRT240-3.0×52 – TempZone 240V 9.8A 3 Foot x 52 Foot Flex Roll
Additional WarmlyYours Links
Browse all WarmlyYours Products
WarmlyYours TempZone Flex Roll Collection
Specifications
| Width | 18 in. |
| Length | 552 in. |
| Product Weight | 5.85 lbs. |
| Thickness | 0.125 in. |
| Cold Lead Length | 180 in. |