TRT240-3.0×43 – TempZone 240V 8.1A 3 Foot x 43 Foot Flex Roll
TRT240-3.0×48 – TempZone 240V 9.0A 3 Foot x 48 Foot Flex Roll
Specifications
| Product Weight | 13.5 lbs. |
| Width | 36 in. |
| Length | 624 in. |
| Thickness | 0.125 in. |
| Cold Lead Length | 180 in. |